آرتاوین

درب دوجداره

پنجره دوجداره در غرب تهران

درب UPVC آرتاوین دارای طرح و رنگ های مختلفی است که مشتری باید با توجه به سلیقه و نیاز خود درب مورد نظر خود را انتخاب کند و سفارش دهد.برای اینکه به راحتی بتوانید درب یو پی وی سی مورد نظر خود را انتخاب کنید.با خدمات درب و پنجره دوجداره آرتاوین آشنا شوید. 

طرح های درب UPVC آرتاوین:

برای درب های یو پی وی سی آرتاوین طرح های مختلفی موجود است که شما می توانید بنابر سلیقه ی خود طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید. در اینجا توضیحی کوتاه در باره انواع درب های UPVC به شما ارائه خواهیم داد.

درب های فرانسوی:درب های فرانسوی شامل دو درب ثابت در مقابل یکدیگر هستند که در جهت های مختلف قرار دارند و درون یک فرم هستند. این درب ها به سمت خارج باز شده و برای قفل شدن به هم نزدیک می شوند و در وسط قفل می شوند. این درب ها بیشتر برای افرادی مناسب است که طرح کلاسیک را دوست دارند زیرا این درب ها سبک خاصی دارند.

درب های تاشو:این درب ها متشکل از بخش های جداگانه ای است که در امتداد یک ریل حرکت می کنند. هنگام باز شدن این دو بخش بر روی یکدیگر قرار می گیرند و یک طرف درب بطور کامل باز می شود. این درب ها از درب های فرانسوی گران تر بوده و برای خانه هایی که پاسیوهای عریض دارند گزینه ای مناسب هستند.

درب های پاکتی:این درب ها همانند درب های تاشو بوده و تنها تفاوت آنها در چگونگی باز شدن آنهاست . این درب ها هنگام باز شدن وارد حفره ای درون دیوار شده و هنگام باز شدن ناپدید می شوند. درب های پاکتی قیمت بالاتری نسبت به گزینه های دیگر دارند.

درب های کشویی داخلی:این درب ها از پانل های شیشه ای بزرگ ساخته شده اند و روی ریل هایی بصورت کشویی حرکت می کنند. این درب ها برخلاف درب های تاشو که به طرفین باز می شوند، فقط درون فریم باز می شوند. این درب ها در مکان های کوچک فضای باز شما را محدود خواهد کرد.

درب های پاسیو دو منظوره لولایی:ظاهر و عملکرد این درب ها شبیه درب های کشویی است. اما قابلیت باز شدن مانند پنجره لولایی را دارند. این درب ها می توانند به صورت شیب دار و متمایل به عقب و یا به درون اتاق باز می شوند.

با شرکت آرتاوین نمایندگی رسمی وین تک در ارتباط باشید

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.