آرتاوین

استانداردهای پروفیل های درب و پنجره UPVC

نمایندگی رسمی وین تک

یکی از نکات مهم در استاندارد های پروفیل upvc ضخامت دیواره های اصلی و دیواره های رابط بین آن ها  (دیواره فرعی) در پروفیل است. در هر دوی این استانداردها ضخامت بالاتر از ۲٫۸ میلی متر در دیواره اصلی و همچنین ضخامت بالاتر از ۲٫۵ میلی متر در دیواره فرعی را به عنوان پروفیل upvc نوع A و یا کلاس یک در نظر گرفته می شوند. ضخامت های بالاتر از ۲٫۵ در دیواره اصلی و بالاتر از ۲ میلی متر در دیواره فرعی نیز به عنوان پروفیل های نوع B و یا کلاس دو مطرح می شوند.

تست های مربوط به پروفیل upvc :

در زمان فرآیند تولید انواع سطح مقطع پروفیل، تعداد نمونه های مشخصی جهت انجام آزمایش ها از تولید اخذ می شود. این نمونه ها پس از بررسی شکل ظاهری به مدت ۱۲ تا ۲۴ ساعت در آزمایشگاه نگهداری شده و سپس مورد تست های مختلف طبق استاندارد RAL GZ 716/1 قرار می گیرد. سطوح خارجی پروفیل ها که در معرض دید قرار دارند لازم است دارای رنگ سفید یکنواخت بوده و عاری از هرگونه اجسام خارجی، حفره، ترک ، حباب و سایر معایب باشند.

انواع آزمایش ها :

  • رفتار پس از گرم شدن

  • تست کجی

  • تست جوش

برای کسب اطلاعات و مشاهده خدمات محصولات شرکت درب و پنجره دوجداره آرتاوین با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران – رودهن – مهرآباد – بلوار اصلی مهرآباد ستاره شرق
۰۹۱۲۲۳۰۹۳۵۸
۰۹۱۲۳۰۷۸۸۴۰
نمایندگی رسمی وین تک

آرتاوین نمایندگی رسمی درب و پنجره های upvc وین تک و پنجره دوجداره در غرب تهران با داشتن چندین سال سابقه تخصصی تولیدکننده درب و پنجره دو جداره upvc و توری پلیسه و تعویض پنجره های دوجداره بدون تخریب در غرب تهران می باشد.